Pochvalte kytky, když kvetou, poděkujte stromům na procházce, že rostou,
těšte se ze zpěvů ptáků, že je můžete ještě slyšet..
je mnoho a mnoho krásy na Zemi a můžeme ji denně rozšiřovat svým přispěním.

Srpen 2009

Vločky

22. srpna 2009 v 16:18 | VíH |  Milé větičky
Hvězdný pozdrav sněžných vloček,
mnoho dárků pod stromeček.
Hodně štěstí, kupu lásky
a příští rok už žádné vrásky...

Kamenitá cesta - rozbor

22. srpna 2009 v 2:28 | LoV. |  Takový sen

Shrnutý výklad fyzickopraktický-emocionální-duchovní.

Společenské dění mne tlačí tam, kam nechci, nejsem schopna v tento čas řídit svůj osud. Ubíráme se ve svém vývoji jako dav výš, je nám vnuceno násilně "růst". Moc o tom co přichází nevíme a jdeme jako ovce, které se bojí. Nesmíme se bát, musíme přijmout změny a jít do nich. Minulá cesta se propadá dolů za nás - končí. Budoucnost bude náročná, budu mít větší rozhled jak skutečný, tak vědomostní a zkušenostní. Bude vyžadovat mnoho odvahy. Odvahy lidí známých i příbuzných, kteří už nadále mi nebudou oporou, také se ve snu bojí. Bezpečí jež jsme znali minulo. Stereotyp skýtal známé věci, ale zastavit se je ve snu vyloučeno, i když mysl se kroutí jak had a přála by si to.

S evolucí se blížíme všichni i blíž k svému božskému domovu. Tam jednou bez výjimek máme všichni cíl, ukázaný Kristem ve snu. Smrt zde jenom tušená se týká ukončení všeho, co by na další cestě překáželo. Ale tato etapa života vede jen pod vrchol. Není konečná pro generaci, s níž kráčím. Pro některé z dnes žijících je tato inkarnace poslední. Šťastlivci. V této záležitosti nemáme volbu. Počítá se kvalita bytosti, zvážená Universem. A proto ve snu nemám volbu a nemám ani právo se s nikým zaměnit. Každý je jiný a jedinečný a poněkud jinde ve svém vývoji. Pro někoho bude Země pro další jen "mrtvou ukřižovanou" zemí. Zlou vzpomínkou i melancholickou v prostředí jiné dimenze Lásky věčné.

Lidé kolem kráčející jsou různých pohlaví a věků dle oblečení. I dítě může být na stejné rovině při cestě vzhůru, pokud bychom znali jeho vnitřního člověka, jeho karmu. Přes zjevný chaos se všichni sunou vpřed!

Ale ještě "chvíli" budeme zažívat i známé věci, města, lidi a vztahy. Vše bude pozvolné s etapami oddechu ve stereotypech, které známe a které nás budou regenerovat psycho-fyzicky.

Sen jsem přežila, budoucnost zvládnu, bude to doba emocí, které však budou odstraněny, aby se myšlenky nezaplaveny pocity mohly více a věcněji uvolnit, aby nás ve směru k Zítřkům přestal blokovat strach a hrůzy z neznáma. Protože vše skončí. Je jedno, zdali se děsíme, či postupujeme rozumově - konec všeho je nutný a za ním je začátek něčeho. Čeho nevíme, ale něčeho jistě a v tom je jediná jistota, vše se mění a vyvíjí tím, že jiné odumírá. Jiné způsoby, jiné ne-hladké cesty, plné problémů - kamenité a překážek se starostmi - rozbrázděné přijdou a my musíme přes ně Dopředu. Tak či tak. Musíme. Sen říká: volbu nemáme, přání máme, ale taková zpátečnická, která by nám bránila po cestách necestách se sunout vpřed.

Barvy - sk. 4.

22. srpna 2009 v 1:34 | LoV. |  Esoterika
A černá?
Vlastě to není barva, taková vůbec neexistuje.
To jen naše smysly něco tak vnímají. Tam kde je světlo, nemůže být černo. Tam kde je černo, nemůže být světlo, nenastává lom ani odraz paprsků, jež zde chybí a tudíž se neprojeví ani barva - světlá, tmavá, žádná.

Když mám dva pokoje a v jednom rožnu světlo, osvítí se i druhý zavřený? Ne. Nyní do něj otevřu dveře a světlo tam proudí, přemístí se, fyzikálními jevy - zákonitostmi.

Z neosvětleného pokoje se černo nevyvalí a neproudí a nepohltí světlo vedlejšího pokoje, i kdyby měl dveře velké otevřené jako zeď. Zůstane tam tma. Naopak to nejde.

Černé těleso se nám jeví to, které nepropustí žádnou vibrací a nepohltí žádnou část světelného spektra.
Jestliže budu nosit takové materiály, šaty, pak dlouhodobě to znamená, že u mně nastane nedostatek energie. Žádnou k sobě nevpustím.

Jestliže však chci cíleně učinit hranici mezi mnou a okolím, oddělit se od šepotu, šustění a rušení třeba na koncertu; pak obleču velmi tmavou až černou se tak si získám hlubší osobní prožitek koncertu a oddělení se od okolí.

Kdo černou nosí běžně, celým tělem vyjadřuje, že se skrývá, že v sobě nic nemá (nepouští si vibrace dovnitř, hlasů, pohledů, aury jiných lidí a věcí), že je tam bez energie, že je prázdný. Možná i nemocný, slabý, depresivní. Není zdravé mít prázdno. Není přirozené být bez energií. Narodili jsme se nazí, nepřikrytí a to je přirozené.

Využití poznatků:
pro celkovou kondici je zdravé chodit nahý - např. v soukromí, lze - li pak venku - na své zahradě kryté od pohledů světa, pustit k tělu vzduch, světlo i déšť.. Samozřejmě přiměřeně.

Oxygenoterapie

20. srpna 2009 v 0:24 | LoV. |  Pitliky mitliky

Nedostatek kyslíku v těle má vliv na mnoho potíží. Např. na nervozitu, nespavost, vyčerpání, migrény..
Inhalace přiměřených dávek kyslíku je regenerační metoda s názvem Oxygenoterapie. Je vhodná i pro odstranění únavy po nadměrném zatížení organismu a při vyčerpávajících záležitostech pro mozek jako jsou jednání.. Dále prokrvuje svaly, zvyšuje kondici. Tyto posilující možnosti naleznete ve fitness centrech, na rehabilitačních místech u klasické medicíny, u léčitelů i tam kde trénují sportovci. Také ji můžete využít.
Je vhodná i pro zcela zdravé jedince. Kyslík je ve směsi koncentrován cca na 40% a taková směs je v jednom kroku dýchá 30 až 60 minut pomocí vhodné masky nebo trubičky do nosu.

Bez jídla člověk vydrží několik týdnů, bez vody několik dnů a bez vzduchu několik minut.

V noční tmě

19. srpna 2009 v 23:09 | LoV. |  Prčky mrčky
- Neviděli jste tu někde policajta?
- Ne, není tu ani živé duše.
- Ták, ruce nahoru a peněženku sem!

Velikonoční 1. - Dari

19. srpna 2009 v 22:42 | LoV. |  Milé větičky
Ahojík -...-, nesu Ti
velikonoční vajíčko...


mezi -...- vložte Vám milé jméno a pošlete_
23.3.08., 21:05