Pochvalte kytky, když kvetou, poděkujte stromům na procházce, že rostou,
těšte se ze zpěvů ptáků, že je můžete ještě slyšet..
je mnoho a mnoho krásy na Zemi a můžeme ji denně rozšiřovat svým přispěním.

Energie hmoty, ne-hmoty

28. prosince 2008 v 23:38 | LoV. |  Esoterika
Když si uvědomíme, že hmotu lze rozložit na atomy a dál na ještě menší částice okem nepozorovatelné, kůži nenahmatatelné, čichem nečichatelné, sluchem neslyšitelné v jejich aktivitě atd., pak to co je těm malinkatým částečkám společné je jejich neustálé relativné rychlé kmitání. Tyto stavební kameny jsou základem našeho těla jež je v konečné fázi pozorovatelná jako buňka, přesto naplněná vlněním o různých frekvencích.

Lidské tělo vyzařuje jak známo elektromagnetické vlnění, my můžeme pozorovat přímo a častěji přístroji tzv. "barevnou zář" okolo něj, auru. Toto chvění je jemné, neviditelné a tak intenzivní, že je v prostoru kolem nás, ale i v nás.

Meridiány jsou akupunkturní dráhy. Na "drahách - spojkách" jsou tu a tam body, centra, jež fungují jako každé křižovatky známé z běžného života - pro předej energie dál jistými směry.
Tělo není jen to co vidíme, ale obsahuje složitý systém vibrujících zmíněných center, buněk neviditelných i větších atd. Vždyť oku nejsou dostupné k vidění ani ony a přesto díky popularizaci o nich nepochybujeme. Naše vědomí se rozšiřuje a mnozí už nepochybují ani o dalších "neviditelných" věcech a jevech. Hlavní velká centra se nazývají čakry. Patří k nim určitá barva.

Tato centra vibrují na jim zcela určité vlnové délce. Pro tu jsou dostupná a přijímají jen tento rozsah energií, mohou ji samozřejmě také vypouštět, může tudy unikat a vyrovnávat nabíjení anebo dokonce docházet k nepotřebným ztrátám, což se na fyzické rovině projeví potížemi až onemocněním. Někdy jde jen o dráždivost a charakterové výkyvy, trvá-li stav déle, projeví se běžným fyzickým oslabením a následným onemocněním, nebo náchylnosti k infekcím apod.

Můžete si představit, že pro vnik mikrobů se změnou kmitočtu otevírají dveře pro vstup, jakoby se změnila potřebná ochrana, či heslo apod..

/Metaforou může být např.: trezor na klíč, heslo, přístupovou kartu apod. Když je překážka odstraněna, zabezpečení zmizí, je otevřen a útočník může vstoupit../.
  • Čakry
Nejznámějších 7 čaker jmenovaných dle těla odzdola vzhůru:
1. kořenová čakra - červené světlo
2. čakra - oranžové záření
3. čakra - žluté vibrace
4. srdeční - zelená frekvence
5. krční - královské modré vlnění, jako inkoust pro ty co jej pamatují tmavě modrý - indigo
6. duchovní oko - fialová barva
7. nad hlavou - fialkový nádech

Pak jsou i další čakry, 8. a 9. Jsou také nad hlavou, ale obvykle jsou zavřeny a nefungují u lidí dosud jak mají. Jsou příslibem do budoucnosti až lidstvo více dozraje.
U světců je dnes funkčních minimálně 8. čaker!
8. čakra nad hlavou - vypadá jako zlatá svatozář. Právě tak jak ji umělci "vidoucí" naznačili u svatých na obrazech a u soch!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama