Pochvalte kytky, když kvetou, poděkujte stromům na procházce, že rostou,
těšte se ze zpěvů ptáků, že je můžete ještě slyšet..
je mnoho a mnoho krásy na Zemi a můžeme ji denně rozšiřovat svým přispěním.

..byl to sen, nebo den..

1. července 2008 v 18:46 | LoV. |  Takový sen
Tedy v noci se z tohoto všudy přítomného Vědomí, odpojením své pozornosti a tím utlumením vlastního vědomí, jakoby odtahujeme a necháme Vědomí, jehož jsme nedílnou součástí, plynout skrz a mimo sebe, aniž si jsme sebe a okolí vědomí.Usínáme. To je doba, kdy nad vědomím denním nabývá prej vědomí noční. Nelze říct nevědomí. Protože nevědomí může být pro určité jedince vědomě dostupné. Jsme ve stavu, které není denním vědomím, ale není nevědomím, jak tomu rozumí psychologie. Obracíme se do svého nitra a tam se napojujeme silněji zpět na duchovnější životodárné energie, než je tomu za dne, které nás v zásadě udržují naživu. Bez spánku bychom dlouho nepřežili.

Zatím co si tělo odpočívá, naše noční vědomí se dostává do hlubších vrstev jiné části božího Vědomí a my jsme přilákáni být vnímaví k tomu, co se děje tam. Zcela se zapomínáme na to, co jsme a že jsme na Zemi - nyní. Jsme pohlceni jiným neviditelným duchovnějším tělem a zcela vytrženi ze světa. Centrum naši bytosti po dobu spánku již není malé lidské ego, zde bezvýznamné, ale duše, jíž jsme. Přebírá plně a po právu ve všech vyšších rovinách Bytí iniciativu, neboť duchovní dimenze jsou kvalitativně vyšší a ona - duše je vyšší než ego, než cokoli. Díky jí žijeme v noci v jiné rovině.

Tyto dvě odlišné roviny naši existence se střídají. V této vědomé pozemské plníme své nedodělky a doučování za mnohé = všechny své existence, pracujeme kontinuálně dále na sobě. Na sobě opakuji, ne na těch druhých. V druhé oblasti našeho bytí odpočíváme a jsme účastni minulých svých existencí. Dostáváme se do transpersonálních výšin a zažíváme to jasnější a příjemnějších, anebo se vracíme k černějším okamžikům své Minulosti prostupem do hlubších paranormálních duchovních rovin, do hlubších vrstev podvědomí, kam nás to táhne, pokud jsme škarohlídy.
Cokoliv jsme a vše co jsme kdy činili, to vše je pečlivě Kosmem uloženo a nám opakovaně předkládáno. Proč asi?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste si jist kdy sníte a kdy bdíte?

Ano vždy. 30.4% (7)
Ne nikdy. 13% (3)
To neřeším. 21.7% (5)
Někdy. 34.8% (8)

Komentáře

1 Hanis Hanis | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 15:12 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

2 LoV. LoV. | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 11:27 | Reagovat

Nyní se zaměřuji prioritně na Mystiku a Mystéria, ale časem se k výkladům Snů vrátím a bude jich hodně!
Hezky zdravím za AbesuZ, LoV. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama